علامت ایران ایرانی مسابقه قالیباف انتخابات

علامت: ایران ایرانی مسابقه قالیباف انتخابات ایرانیان حسن روحانی ریاست جمهوری محمدباقر قالیباف نامزد ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری

ما خواستار آزادی فوری وکیل محمد ثلاث هستیم / وزارت خارجه آمریکا

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت که «آمریکا به شدت راجع به گزارش‌های خبری مبنی بر بازداشت زینب طاهری دلواپس است.» وزارت خارجه آمریکا: ما خواستار آزادی..

ادامه مطلب

جهت مردمی که در مناطق تعیین شده است جهت اعتراض،تجمع می کنند پرونده امنیتی درست نکنید / عماد افروغ

دکتر عماد افروغ در یادداشتی در روزنامه کشور عزیزمان ایران در باره تعیین محلهایی جهت اعتراضات مردم نوشت:در قانون، گفته شده است باید مکانی جهت اعتراضات مر..

ادامه مطلب

مسئولان کاری نکنند که مردم تصور کنند تنها راه رساندن صدایشان به آنها توسل به اعتراض است / ناصر ایمانی

ناصر ایمانی تحلیلگر سیاسی اصولگرا اعتقاد است راه‌حل کم کردن اعتراضات مردمی شیوع تجمعات قانونی و حضور فعال‌تر احزاب هست. او به مسئولان توصیه می‌‌کند به‌گونه‌ای ع..

ادامه مطلب

وزیران احمدی نژاد امروز چه می‌کنند؟

محمود احمدی‌نژاد نزدیک به پنجاه صورت سیاسی در کنار خود پرورش داد که امروز اکثرا مدعی مسئولیت‌های سنگین‌تر مثل ریاست جمهوری هستند و رهبری جریان‌های متفاوت ..

ادامه مطلب

حالا از بین بردن طلاب طرفدار هاشمي

این روزها سخن گفتن از آیت ا… هاشمی شاید نگاهی خاص به همراه داشته باشد. این مهم را می توان در سخنان محمد هاشمی در نشست قدردانی از کنگره آیت ا..

ادامه مطلب

متهمان ردیف اول سقوط هواپیما / روزنامه جمهوری اسلامی

قطعاً اگر شما با پول‌های کلان فروش نفت در دولت‌های نهم و دهم، صنعت هواپیماسازی کشور را به خودکفائی می‌رساندید، امروز نیازی به خرید هواپیما از شرکت‌های غر..

ادامه مطلب

بعد از مجوز غیرکارشناسی احمدی‌نژاد دچار بی‌آبی شدیم ، احتمال استعفای دسته‌جمعی نمایندگان اصفهان/ عابدی

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: استعفای نمایندگان استان در گرو تشکیل مجمع و تصمیم‌گیری در این جلسه است و هنوز در این ارتباط نظر نهایی گر..

ادامه مطلب

اقتدار دفاعی کشور را بدون کوچک‌ترین وقفه‌ای زیاد کردن می‌دهیم / وزیر دفاع

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: با تمام وجود و بدون کوچک‌ترین وقفه‌ای اقتدار دفاعی کشور را زیاد کردن می‌دهیم و مطمئن هستیم نمایندگان مجلس جهت زیاد..

ادامه مطلب

رئیس‌جمهور به مردم گزارش عملکرد می‌دهد

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهوری از ارائه گزارش عملکرد ۱۰۰ روز نخست دولت دوازدهم به مردم به وسیله مدیر جمهوری خبر داد.  ر..

ادامه مطلب

جهت دوره هفتم انتخابات مجلس عضویت کردم،پسرآیت الله یزدی تماس گرفت که انصراف بده / نوه امام خمینی

قبل از انقلاب که رابطه ای نداشتیم و بنی صدر را نمی شناختیم. البته زن بنی صدر را در فرانسه دیده بودیم. فکر کنم دو دختر هم داشتند که زیاد دیده نمی شدند. بعد از ..

ادامه مطلب