علامت ایران ایرانی مسابقه قالیباف انتخابات

علامت: ایران ایرانی مسابقه قالیباف انتخابات ایرانیان حسن روحانی ریاست جمهوری محمدباقر قالیباف نامزد ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تا آخر فصل به کرانچار وقت می‌دهیم/ نتیجه های مورد رضایت ما نیست ، طاهری

مدیرعامل کلوب سپاهان می‌گوید هیچ گاه به سرمربی تیم اولتیماتوم نداده است و تا آخر فصل به او اعتماد خواهد کرد. 

تا آخر فصل به کرانچار وقت می‌دهیم/ نتیجه های مورد رضایت ما نیست ، طاهری

طاهری: تا آخر فصل به کرانچار وقت می دهیم/ نتیجه های مورد رضایت ما نیست

عبارات مهم : سپاهان

مدیرعامل کلوب سپاهان می گوید هیچ گاه به سرمربی تیم اولتیماتوم نداده است و تا آخر فصل به او اعتماد خواهد کرد.

محسن طاهری در گفت وگو با ایسنا، در مورد نتیجه های سپاهان در لیگ برتر و باخت برابر فولاد خوزستان در هفته ششم، اظهار کرد: نتایجی که به دست آمده، مورد رضایت هیچ سپاهانی واقعی نیست ولی تیمی که نفراتش طبق نظر سرمربی عوض شده است باید به آن وقت داد تا خودش را پیدا کند. قطعا زمانی که تیم خودش را پیدا کند نتیجه های هم بهتر خواهد شد.

تا آخر فصل به کرانچار وقت می‌دهیم/ نتیجه های مورد رضایت ما نیست ، طاهری

او راجع به مطرح شدن بحث اولتیماتوم و تذکر به کرانچار، توضیح داد: ما هر هفته با کرانچار جلسه داریم و بحث تذکر مطرح نیست. ما در این جلسات پرسشها و نقصان های تیم را با کادرفنی بررسی می کنیم و کمیته فنی نیز نظراتش را در مورد ایرادات به آقای کرانچار می گوید ولی اولتیماتومی داده نشده هست. الی ماشاءالله خبرگزاری ها از زبان خودشان همه چیز را می نویسند و آن را به پای ما می گذارند.

مدیرعامل کلوب سپاهان اصفهان در پاسخ به این پرسش که آیا تا آخر فصل به کرانچار وقت خواهد داد یا نه؟ گفت : آیا نباید به او اعتماد کنیم؟ بله. تا آخر فصل به او این وقت را خواهیم داد.

مدیرعامل کلوب سپاهان می‌گوید هیچ گاه به سرمربی تیم اولتیماتوم نداده است و تا آخر فصل به او اعتماد خواهد کرد. 

طاهری هم چنین راجع به جدال حساس سپاهان در هفته هفتم برابر پرسپولیس، عنوان کرد: همه بازی های ما حساس هست. از پارس جنوبی و سپیدرود گرفته تا پرسپولیس. حال در این بازی هم یا پرسپولیس می برد و یا سپاهان. من از اول فصل گفته ام که تمام بازی ها جهت ما حساس خواهند بود.

او در بخش دیگری از این گفت وگو با اشاره به جذب علی کریمی به ایسنا، گفت : همه انتظارات کرانچار بر آورده شده است است و امیدواریم که با توجه به نیروهایی که در خدمتش قرار داده ایم او هم نقطه نظراتش را در تیم اعمال کرده تا بتواند نتایجی که مد نظر ما است را کسب کند.

مدیرعامل کلوب سپاهان اصفهان در آخر راجع به درگیری بازیکنان تیم هندبال سپاهان در لیگ جوانان کشوری با داور و بازیکنان قائن سبزوار، تصریح کرد: من در جریان ریز کارها نیستم و با در نظرگرفتن این که در سالن حضور نداشتم، باید اعضای تیم ابتدا به من گزارش دهم تا آن را بررسی کنم.

تا آخر فصل به کرانچار وقت می‌دهیم/ نتیجه های مورد رضایت ما نیست ، طاهری

واژه های کلیدی: سپاهان | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz