علامت ایران ایرانی مسابقه قالیباف انتخابات

علامت: ایران ایرانی مسابقه قالیباف انتخابات ایرانیان حسن روحانی ریاست جمهوری محمدباقر قالیباف نامزد ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات طارمی نمی‌خواهد روبه‌روی پرسپولیس بازی کند!

نداشتن پول شکایت ریزه‌اسپور ترکیه تبدیل به دردسر بزرگی اول جهت مهدی طارمی و سپس کلوب پرسپولیس شده است است.

طارمی نمی‌خواهد روبه‌روی پرسپولیس بازی کند!

طارمی نمی خواهد روبه روی پرسپولیس بازی کند!

عبارات مهم : برانکو

نداشتن پول شکایت ریزه اسپور ترکیه تبدیل به دردسر بزرگی اول جهت مهدی طارمی و سپس کلوب پرسپولیس شده است است.

روزنامه خبرورزشی نوشت: آقای گل دو فصل گذشته فوتبال کشور عزیزمان ایران که سابق بر این تمایلی به پیشنهادات کشورهای عربی نشان نمی داد حالا مجبور است جهت جور کردن جریمه ۷۸۹هزار و ۵۰۰ یورویی فیفا علی رغم میلش تصمیم بگیرد. به همین جهت شنیدیم مدتی پیش کلوب السد قطر به جذب مهدی طارمی علاقه نشان داد. تیمی که مرتضی پورعلی گنجی دیگر ملی پوش ایرانی را به همراه ژاوی در اختیار دارد و قصد داشت با خرید مهدی طارمی خط حمله خود را تقویت کند.

طارمی نمی‌خواهد روبه‌روی پرسپولیس بازی کند!

گویا مهاجم ملی پوش بوشهری هم راضی شده است بود که به لیگ ستارگان برود ولی شنیدیم قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا تمام برنامه های مهدی طارمی را بر هم زد.

پرسپولیس پایتخت کشور عزیزمان ایران در گروه C لیگ قهرمانان آسیا با السد و الوصل امارات همگروه شده است و در صورت پیوستن طارمی به تیم قطری باید روبه روی همبازیان فعلی اش قرار بگیرد. با شرایطی که مهدی طارمی دارد اصلاً صلاح نیست او به السد قطر پیوسته و برابر پرسپولیس و هوادارانش بازی کند.

نداشتن پول شکایت ریزه‌اسپور ترکیه تبدیل به دردسر بزرگی اول جهت مهدی طارمی و سپس کلوب پرسپولیس شده است است.

گفته می شود طارمی یک پیشنهاد دیگر هم از لیگ ستارگان قطر دارد که شاید به خاطر جور کردن پول شکایت ریزه اسپور به آن پاسخ مثبت بدهد. البته این ستاره گلزن بوشهری از چین هم پیشنهاد دارد که پول خوبی هم به طارمی می دهند ولی به دلایلی او حاضر نیست جهت بازی به این کشور برود.

طارمی طبق حکم فیفا ۴ ماه محروم شد و قادر به همراهی تیمش در این مدت نیست. از اول بهمن مهاجم ملی پوش پرسپولیس آزاد می شود و می تواند جهت تیمش بازی کند ولی مسئله مهم همان ۷۸۹هزار و ۵۰۰ یورویی است که باید پرداخت شود. پولی کلان که بعید به نظر می رسد کلوب پرسپولیس حاضر به پرداخت آن باشد. فراموش نکنید قرارداد مهدی طارمی در آخر لیگ هفدهم به اتمام می رسد و منطقی هم نیست کلوب پرسپولیس جهت ۱۰ بازی چند میلیارد تومان به کلوب ترکیه ای خسارت بدهد!

طارمی برگردد هم باید از نیمکت شروع کند!

برانکو یک مربی حرفه ای هست. او به آسانی به ترکیب تیمش دست نمی زند و معمولاً هم سخت است بازیکنی بتواند به ترکیب مهم تیم برانکو راه پیدا کند. شنیدیم مرد کروات در یک محفل شخصی گفته است: «مهدی طارمی اگر هم محرومیتش را پشت سر بگذارد و بخواهد در پرسپولیس بماند باید از نیمکت ذخیره ها شروع و خودش را به ترکیب مهم تحمیل کند!»

طارمی نمی‌خواهد روبه‌روی پرسپولیس بازی کند!

این نظر درستی است که معمولاً مربیان ایرانی ندارند. مربیان وطنی به ستاره های خود بیش از اندازه دل بسته و تحت هر شرایطی جایگاه فیکس جهت آنان متصور هستند ولو آن که ۴ ماه در بازی رسمی به میدان نرفته باشند. به نظر می رسد برانکو این طور نباشد و رفتاری حرفه ای با مهدی طارمی در پیش گرفته است.

نداشتن پول شکایت ریزه‌اسپور ترکیه تبدیل به دردسر بزرگی اول جهت مهدی طارمی و سپس کلوب پرسپولیس شده است است.

واژه های کلیدی: برانکو | پرسپولیس | مهدی طارمی | مهاجم ملی پوش | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz