علامت ایران ایرانی مسابقه قالیباف انتخابات

علامت: ایران ایرانی مسابقه قالیباف انتخابات ایرانیان حسن روحانی ریاست جمهوری محمدباقر قالیباف نامزد ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حرف‌های درست و گفته‌های نادرست قلعه‌نویی در یک ارتباط زنده غیرمتعارف!

امیر قلعه‌نویی خیلی عجیب ناگهان روی آنتن شبکه ۳ ظاهر شد و انتقادهای تندی هم کرد.

حرف‌های درست و گفته‌های نادرست قلعه‌نویی در یک ارتباط زنده غیرمتعارف!

حرف های درست و گفته های نادرست قلعه نویی در یک ارتباط زنده غیرمتعارف!

عبارات مهم : برنامه

امیر قلعه نویی خیلی عجیب ناگهان روی آنتن شبکه ۳ ظاهر شد و انتقادهای تندی هم کرد.

امیر قلعه نویی در سال های گذشته تغییراتی غیرقابل انکار در رفتارش داشته هست. او به شدت تلاش کرده شبیه کاراکترهای اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … باشد. اینستاگرامش گاه بقدری با خودش تفاوت دارد که حتی نزدیکانش را شوکه می کند.

آیا او وقت نوشتن ، ادبیاتش با وقت حرف زدن تفاوت دارد یا ادمین این اکانتش خیلی تسلط به ادبیات فارسی دارد؟ فارغ از این تردید که شخصیت مجازی قلعه نویی را شبه به نویسنده ای گاه چون دولت آبادی یا فعالی اجتماعی چون زیباکلام می کند، او تازگی ها در کنفرانس های خبری اش هم تلاش می کند یک منتقد اجتماعی باشد و گاه چنان تند سخن می گوید که شوکه کننده باشد.

حرف‌های درست و گفته‌های نادرست قلعه‌نویی در یک ارتباط زنده غیرمتعارف!

فارغ از این گفته ها که این روزها زیاد به زبان می آورد، او که خارج از عرف برنامه خاص لیگ برتر یکباره روی خط آمد تا خبرنگار هیجان زده مرکز اصفهان از او طوری بپرسد که از حق خورده شده است اصفهانی ها سخن بگوید، این مربی حرف های فوتبالی مهمی به زبان آورد. او در آخر نخستین بازی تیمش از یک حق گفت. از حکم غلطی که حتی در دوره صورت فوتبالی قابل احترامی چون رضا جاودانی هم گرفته می شود نالید. از اینکه سپاهان در همان شروع لیگ آیا باید بازی ها را بی تماشاگر برگزار کند؟ اینکه فوتبال بی تماشاگر حتی از یک بازی لیگ یکی هم هیجانش کمتر هست، اینکه همه دنیا هزینه می کنند که بازی های فوتبال ارزش پر از تماشاگر باشد، همه و همه حرف های ارزشمندی بودند که او با ادبیات خودش گفت. تند و همراه با طعنه که شباهتی به ادبیات و نوشته های اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … اش ندارند.

او در همین حضور تلویزیونی ناگهانی – که قبلا سابقه نداشت مسابقه ای که روی آنتن نرفته، سرمربی اش روی آنتن آورده شود-حرف هایی زد که حتما باید پیگیری شود و مدیر فدراسیون فوتبال حتما باید پاسخگوی ارزش باشد.

امیر قلعه‌نویی خیلی عجیب ناگهان روی آنتن شبکه ۳ ظاهر شد و انتقادهای تندی هم کرد.

اینکه او گفت جهت حل مسئله بازی بی تماشاگر تبریز و آبادان تماس گرفته می شود و جهت حل مسئله قرارداد بازیکنی چون حسن جعفری زنگ زده می شود ولی چون تاج و ساکت اصفهانی هستند و جهت نبودن هر شائبه ای، هیچ قدمی جهت سپاهان برداشته نمی شود، چالشی بود که مدیر فدراسیون ۵ ستاره فوتبال باید راجع به اش براق سازی کند! او چه تماسی جهت چه بازیکنی گرفته ؟ منصوبانش دقیقا چه کاری کرده اند که قلعه نویی این قدر راحت راجع به ارزش روی آنتن از آنها سخن می گوید؟ قلعه نویی که البته خیلی تلاش کرد مدرن راجع به فوتبال با تماشاگر و زمین چمن خوب ورزشگاه نقش دنیا سخن بگوید، از این بگوید که هواداران تبریز و نفت آبادان را ببخشید ؛ آیا باید خیلی سنتی بخواهد همه چیز را بیاندازد گردن داور؟ مسابقه ای که راجع به اش حرف می زد را که بینندگان آن برنامه که او داشت راجع به آن سخن می گفت را ندیده بودند! قلعه نویی بی تردید در شروع فصل امسال بیشترین امکانات و تدارک جهت آماده سازی یک تیم مدعی را داشته هست. او آیا باز از همان هفته نخست می خواهد با انتقاد از داوری و بهانه هایی از این دست تیمش را پیش ببرد؟ حرف هایش در آخر مسابقه نخست نشان از چنین رویکردی داشت.

خبرآنلاین /فرهاد عشوندی

واژه های کلیدی: برنامه | فوتبال | مسابقه | تماشاگر | فوتبالی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz