علامت ایران ایرانی مسابقه قالیباف انتخابات

علامت: ایران ایرانی مسابقه قالیباف انتخابات ایرانیان حسن روحانی ریاست جمهوری محمدباقر قالیباف نامزد ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری از پرده آبی استفاده نکردیم ، «تعطیلات رویایی» سریالی چریکی است

آرش برومند مدیر صدابرداری سریال نوروزی «تعطیلات رویایی» با اشاره به مشکل های ساخت این مجموعه بیان کرد که اتفاقات داستان در این سریال به گونه ای است که مخاطبان ش

از پرده آبی استفاده نکردیم ، «تعطیلات رویایی» سریالی چریکی است

«تعطیلات رویایی» سریالی چریکی است/ از پرده آبی استفاده نکردیم

عبارات مهم : سریال

آرش برومند مدیر صدابرداری سریال نوروزی «تعطیلات رویایی» با اشاره به مشکل های ساخت این مجموعه بیان کرد که اتفاقات داستان در این سریال به گونه ای است که مخاطبان شاهد اثری چریکی خواهد بود.

آرش برومند مدیر صدابرداری سریال «تعطیلات رویایی» که به کارگردانی علیرضا امینی نوروز ۹۷ از شبکه دو روی آنتن می رود راجع به این پروژه به خبرنگار مهر گفت: سریال «تعطیلات رویایی» پروژه سنگینی است چون تعداد بازیگران در هر سکانس زیاد و در بعضی سکانس ها هم گاهی همه بازیگران مهم و فرعی جلوی دوربین بودند.

وی راجع به لوکیشن های این سریال بیان کرد: میزانسن این کار ترکیبی و شرایط محیطی به گونه ای بود که چون لب ساحل کار می کردیم مسئله رطوبت هوا روی لوازم الکترونیکی تاثیر می گذاشت. همچنین شدت باد دایم، بوم را حرکت می داد و همه اینها بر مشکل کار صدابرداری اضافه می کرد.

از پرده آبی استفاده نکردیم ، «تعطیلات رویایی» سریالی چریکی است

برومند با اشاره به اتفاقات دیگر این سریال اظهار کرد: بخشی از رانندگی بازیگران در قصه این سریال به صورت سافاری در جزیره کیش بود و این هم کار ما را سخت می کرد چون ماشین ها داخل شمشادها می رفتند و در هر ماشین چهار نفر بودند که دیالوگ می گفتند.

وی اضافه کرد: ماشین ها در این سریال سرعت زیادی داشتند و تقریبا می توان گفت با توجه به اتفاقات دیگری که داشتیم این سریال، اثری چریکی محسوب می شود. از طرفی ما جهت نمایش این اتفاقات از پرده آبی استفاده نکردیم و همه تصویرهای را در لوکیشن های زنده تصویربرداری کردیم.

آرش برومند مدیر صدابرداری سریال نوروزی «تعطیلات رویایی» با اشاره به مشکل های ساخت این مجموعه بیان کرد که اتفاقات داستان در این سریال به گونه ای است که مخاطبان ش

مدیر صدابرداری «تعطیلات رویایی» در آخر یادآور شد: من تمام تلاش خود را جهت کیفیت مطلوب صدابرداری سریال کردم و با همفکری که با علیرضا امینی کارگردان سریال داشتیم، تلاش کردیم عالی ترین کیفیت را به مردم ارایه دهیم و امیدوارم مخاطبان نوروز ۹۷ این سریال را ببینند و از آن لذت ببرند.

واژه های کلیدی: سریال | ماشین | سریالی | استفاده | بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz