علامت ایران ایرانی مسابقه قالیباف انتخابات

علامت: ایران ایرانی مسابقه قالیباف انتخابات ایرانیان حسن روحانی ریاست جمهوری محمدباقر قالیباف نامزد ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار حوادث جزئیاتی تازه از جرائم راننده‌ای که زنان را می‌ربود و به آنها تجاوز می کرد

زنی جوان روز ١١ آذر با مراجعه به کلانتری گلبرگ، به مأموران اعلام کرد که به‌دست راننده یک دستگاه خودروی پراید ١٤١ نقره‌ای ربوده شده است و در‌حالی‌که این شخص بعد

جزئیاتی تازه از جرائم راننده ای که زنان را می ربود و به آنها تجاوز می کرد

عبارات مهم : ماشین

زنی جوان روز ١١ آذر با مراجعه به کلانتری گلبرگ، به مأموران اعلام کرد که به دست راننده یک دستگاه خودروی پراید ١٤١ نقره ای ربوده شده است و در حالی که این شخص بعد از دزدی کیفش قصد آزارواذیت او را داشت، در یک لحظه موفق به فرار شد.

شرق نوشت: با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان «آدم ربایی، دزدی مقرون به آزارواذیت و ایراد ضرب وجرح عمدی» به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه ٢٧، پرونده جهت ادامه پیگیری در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

شاکی بعد از حضور در پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «ساعت ١٤:٣٠ روز اتفاق از خیابان جشنواره به مقصد سیدخندان سوار یک دستگاه خودروی پراید ١٤١ نقره ای رنگ شدم. راننده فردی لاغراندام، حدودا ٤٠ تا ٤٥ ساله با ته ریش بود و معتاد به نظر می رسید. در بین راه، در اتوبان شهید باقری از مسیری رفت که بسته بود.

جزئیاتی تازه از جرائم راننده‌ای که زنان را می‌ربود و به آنها تجاوز می کرد

او گفت اینجا بسته است و باید از مسیر دیگری برویم. چون به مسیرهای شهری آگاهی کامل ندارم، ابتدا باور کردم ولی در ادامه به او اعتراض کردم و تذکر دادم که از مسیر مهم برود. ناگهان راننده از مسیر خارج شد و به مسیر فرعی در محدوده شهرک امید رفت. من که ترسیده بودم، اصرار کردم ماشین را متوقف کند یا به مسیر مهم بازگردد ولی راننده بی توجه به صحبت های من، سرعت ماشینش را زیاد کرد».

شاکی در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «قصد پریدن از ماشین را داشتم که راننده دستم را محکم گرفت و کشید و شروع به ضرب وشتم من کرد. مرا بین فاصله دو صندلی جلو انداخت و شروع به ترساندن و فحاشی کرد. گلوی مرا به شدت فشار می داد و ضربات محکمی به سروصورتم می زد. قصد آزارواذیت مرا داشت که با او درگیر شدم و با تلاش زیاد و ضربات پا توانستم در ماشین را باز و خودم را از ماشین به بیرون پرتاب کنم».

زنی جوان روز ١١ آذر با مراجعه به کلانتری گلبرگ، به مأموران اعلام کرد که به‌دست راننده یک دستگاه خودروی پراید ١٤١ نقره‌ای ربوده شده است و در‌حالی‌که این شخص بعد

کارآگاهان با انجام تحقیقات میدانی و بهره گیری از تصویرهای به دست آمده از دوربین های مداربسته موفق به شناسایی خودروی پراید ١٤١ نقره ای شدند و با بررسی ارکان هویتی ماشین اطلاع پیدا کردند این ماشین همان روز اتفاق در منطقه شهرری دزدی شده است است.

مأموران گشت آشکار پلیس آگاهی ساعت ١:٣٠ بامداد روز ١٧ آذر، حین گشت زنی در محدوده اتابک به یک دستگاه خودروی پراید که به صورت مشکوک در کوچه ای خلوت و تاریک پارک بود، ظنین شدند و با بررسی به عمل آمده اطلاع پیدا کردند که ماشین سابقه دزدی دارد و دستور دستگیری سرنشینان آن در سیستم جامع پلیس ثبت شده است است.

راننده خودروی پراید با مشاهده گشت پلیس آگاهی پراید را روشن کرد تا از محل فرار کند. در وقت تعقیب و گریز، مأموران گشت متوجه حضور زنی در قسمت سرنشین صندلی جلوی پراید شدند که با راننده درگیر شده است هست. نهایتا خودروی پراید از مسیر مهم منحرف شد و با جدول کنار خیابان برخورد کرد و راننده آن دستگیر شد.

جزئیاتی تازه از جرائم راننده‌ای که زنان را می‌ربود و به آنها تجاوز می کرد

با دستگیری راننده پراید به نام علیرضا. ج (٤٢ ساله) و در بررسی سوابق او مشخص شد از مجرمان سابقه داری است که بارها به اتهام ارتکاب جرائم متفاوت مرتبط با آزارواذیت جنسی، آتش سوزی عمدی و دزدی اماکن در تهران، ورامین و استان اصفهان دستگیر و روانه زندان شده است و درحال حاضر نیز تحت تعقیب دستگاه قضائی قرار دارد.

زن جوانی که در وقت دستگیری متهم داخل پراید حضور داشت و با متهم درگیر شده است بود، بعد از حضور در پایگاه چهارم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «ساعت ٢٢:٠٠ روز اتفاق درحالی که هوا بارانی بود، از محل کارم در افسریه به قصد رفتن به منزل خارج شده است و به عنوان مسافر سوار یک خودروی پراید شدم. زمانی که در نزدیکی محل سکونت به راننده اعلام کردم که کمی جلوتر پیاده خواهم شد. ناگهان راننده ماشین را متوقف کرد و به سرعت به عقب ماشین آمد، به من حمله ور شد و با دست، دهان و گلویم را گرفت. او به زور مرا به صندلی جلو برد و درهای ماشین را قفل کرد و مرا مورد آزارواذیت قرار داد.

زنی جوان روز ١١ آذر با مراجعه به کلانتری گلبرگ، به مأموران اعلام کرد که به‌دست راننده یک دستگاه خودروی پراید ١٤١ نقره‌ای ربوده شده است و در‌حالی‌که این شخص بعد

در همین وقت بود که این شخص متوجه چراغ گردان ماشین پلیس شد که بلافاصله ماشین را روشن و شروع به حرکت کرد. نهایتا بعد از طی مسافت کوتاهی و در حالی که ماشین پلیس به دنبال ما آمده بود، با این شخص درگیر و موفق شدم ماشین را از مسیر مهم اش خارج کنم و در ادامه مأموران نیز اقدام به دستگیری راننده پراید کردند».

با توجه به سوابق متهم در ارتکاب جرائم مرتبط با آزارواذیت جنسی، شناسایی دو شاکی و به منظور بررسی پرونده های مشابه و شناسایی دیگر شکات احتمالی، هماهنگی های مورد نیاز انجام شد و متهم جهت ادامه تحقیقات در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

جزئیاتی تازه از جرائم راننده‌ای که زنان را می‌ربود و به آنها تجاوز می کرد

با ارجاع پرونده به اداره شانزدهم پلیس آگاهی و بررسی پرونده های مشابه، کارآگاهان موفق به شناسایی دو زن دیگری شدند که دقیقا به همین شیوه و شگرد مورد آزارواذیت قرار گرفته بودند؛ این زنان بعد از حضور در اداره شانزدهم پلیس و مواجهه حضوری با متهم پرونده، او را شناسایی کردند.

یکی از شکات تازه که به شدت از ناحیه سروصورت دچار جراحت و شکستگی شده است بود و به مدت یک ماه نیز تحت کارها درمانی قرار داشت، بعد از شناسایی متهم در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «روز دهم شهریور از برابر ترمینال جنوب به مقصد شهرستان سوار یک دستگاه خودروی سواری ٤٠٥ یا آردی مشکی رنگ شدم؛ بعد از سوارشدن، راننده حرکت کرد و مدعی شد که در میدان کشتارگاه مسافر خواهد زد، ولی کسی را سوار نکرد. راننده به سمت قم در حرکت بود که ناگهان عوض کردن مسیر داد. زمانی که به او اعتراض کردم، به سمت من حمله ور شد و مرا به شدت مورد ضرب وشتم قرار داد.

راننده به سمت بزرگراه ای خاکی در حاشیه اتوبان حرکت کرد و آنجا بود که با ترساندن و ضرب و شتم، مرا مورد آزارواذیت قرار داد. ضرباتی که به سرم وارد شد به حدی محکم بود که دیگر قادر به مقاومت نبودم و بیهوش شدم. زمانی که به هوش آمدم، هوا تاریک شده است بود و من در بیابان رها شده است بودم. گویا راننده تصور کرده بود که من مرده ام و به همین علت مرا رها کرده بود».

واژه های کلیدی: ماشین | پرونده | راننده | شناسایی | در ماشین | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz