علامت ایران ایرانی مسابقه قالیباف انتخابات

علامت: ایران ایرانی مسابقه قالیباف انتخابات ایرانیان حسن روحانی ریاست جمهوری محمدباقر قالیباف نامزد ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی مسابقه اسکناس‌های سبز و آبی ، هیجان در چهارراه استانبول

در حالی بانک‌ها از امروز به مناسبت عید غدیر خم توزیع اسکناس نو را شروع کردند که در سویی دیگر بازار اسکناس نیز درگیر حال و هوای اسکناس‌های بانکی هست، چمدان اسکنا

مسابقه اسکناس‌های سبز و آبی ، هیجان در چهارراه استانبول

هیجان در چهارراه استانبول/ مسابقه اسکناس های سبز و آبی

عبارات مهم : بازار

در حالی بانک ها از امروز به مناسبت عید غدیر خم توزیع اسکناس نو را شروع کردند که در سویی دیگر بازار اسکناس نیز درگیر حال و هوای اسکناس های بانکی هست، چمدان اسکناس فروش ها به سبز و آبی عوض کردن رنگ داده و قیمت ها در نوسان هست.

به گزارش ایسنا، به روال هر سال بانک مرکزی در آستانه عید غدیر خم و با توجه به نیازی که وجود دارد نسبت به توزیع اسکناس های نو در بانک ها اقدام کرده هست. از این رو از امروز همزمان با ۱۲ شهریورماه تا ۱۶ ماه جاری بانک های عامل در شعب منتخب اسکناس های نو را در اختیار متقاضیان قرار می دهند. بر این اساس اسکناس های ۵۰۰ و ۱۰۰۰ تومانی و مسکوک مرسوم نیکل توزیع می شود.

مسابقه اسکناس‌های سبز و آبی ، هیجان در چهارراه استانبول

بانک های صادرات، ملی، ملت، اقتصاد نوین، پارسیان، سپه و پست بانک در شعب منتخب خود توزیع اسکناس را انجام می دهند. شرایط نیز به گونه ای است که متقاضی می تواند با مراجعه به شعبه هر یک از این بانک ها بدون ارائه مدرک خاصی ۱۰۰ برگ ۵۰۰ تومانی و یک دسته ۱۰۰ برگی هزار تومانی دریافت کند. در عین حال که در دریافت سکه های نیکل نیز محدودیتی وجود ندارد.

باید یادآور شد که یک نفر می تواند به هر هفت بانک منتخب مراجعه کرده و اسکناس دریافت کند که در این حالت توانایی گرفتن ۱۴ برگ اسکناس نو وجود خواهد داشت.

در حالی بانک‌ها از امروز به مناسبت عید غدیر خم توزیع اسکناس نو را شروع کردند که در سویی دیگر بازار اسکناس نیز درگیر حال و هوای اسکناس‌های بانکی هست، چمدان اسکنا

اما در سوی دیگر در چهارراه استانبول و در جایی که اسکناس فروشان چمدان های خود را باز کرده اند، می توان به وضوح عوض کردن این چمدان ها با هاله ای از اسکناس های ۱۰۰۰ تومانی سبز و آبی و ۵۰۰ تومانی را مشاهده کرد، در حالی قیمت ها در بازار تا حدی تحت تاثیر توزیع اسکناس قرار گرفته که تا قبل از این ظاهرا روند تا اندازه ای صعودی بوده هست. در حال حاضر اسکناس های ۱۰۰۰ تومانی تا بسته ای ۱۳۰ هزار تومان و اسکناس هزار تومانی سبز تا حدود ۵۰۰۰ تومان گران تر و ۱۳۵ هزار تومان به فروش می رود. آینده نگری فعالان بازار این است که هر چه به روزهای منتهی به عیدغدیر خم نزدیکتر شویم قیمت ها نزولی خواهد بود.

جالب اینجاست که اسکناس های ۱۰۰۰ تومانی سبز به فاصله ای کوتاه از توزیع رسمی در بازار پول یعنی از خردادماه به آسانی در دست دلالان دیده شده است و مورد معامله قرار می گیرند و در حال حاضر نیز تا حدی گران تر از اسکناس های آبی فروش می رود.

اسکناس فروشان عنوان می کنند که هنگامی که تعداد اسکناس های سبز در بازار کمتر می شود مسابقه بین دو رنگ ۱۰۰۰ تومانی نیز زیاد خواهد شد. این در حالی است که در آستانه عید غدیر خم نیز با توجه به اینکه اسکناس های سبز جدیدتر هستند تا حدی تقاضا جهت آنها زیاد وجود دارد. آنها البته می گویند که هنگامی که که وقت توزیع اسکناس نو می شود، افرادی که باکس های ۱۰ تایی این اسکناس ها را به همراه دارند جهت فروش به بازار آورده و با قیمت های خوبی به فروش می رسانند و سودهای مناسبی هم دریافت نمی کنند.

مسابقه اسکناس‌های سبز و آبی ، هیجان در چهارراه استانبول

اسکناس فروشان همچنین راجع به عوض کردن روند فروش سکه های نیکل در ایام پیش رو نیز می گویند که تقاضای چندانی جهت سکه وجود ندارد و عمدتا مردم جهت خرید اسکناس مراجعه می کنند.

واژه های کلیدی: بازار | چمدان | اسکناس | دریافت | استانبول | اسکناس نو | استانبول | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz